Dzisiaj jest: 23.9.2017, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Ogłoszenie:

Rejestracja Pojazdów z Kraju i Zagranicy

dodano: 2016.10.21 ważne do: 2017.10.21 wyświetleń: 168
Szczegóły ogłoszenia
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług komunikacyjnych do których należa: kompleksowa rejestracja samochodów,motocykli,motorowerów,ciągników,przyczep sprawdzonych z zagranicy oraz zakupionych w kraju. Załatwiamy w imieniu klienta akcyze w Urzędzie Celnym, podatek PCC-3 w Urzędzie Skarbowym , tłumaczenia dokumentów z języka niemieckiego,francuskiego,włoskiego,holenderskiego ( niderlandzkiego ), angielskiego,czeskiego,słowackiego i innych potrzebnych do rejestracji w Wydziale Komunikacji oraz samą rejestrację samochodu,motocykla,motoroweru,ciągnika,przyczepy w Wydziale Komunikacji.Obsługujemy powiaty: Krapkowice,Prudnik,Głubczyce,Kędzierzyn-Koźle,Opole,Nysa oraz gminy Głuchołazy i Korfantów oraz Urząd Celny w Nysie,Kędzierzyn-Koźle i Opole.
Rejestrujemy pojazdy z takich krajów jak: Niemcy, Austria, Włochy,Holandia,Belgia,Wielka Brytania(Anglia), Luksemburg,Francja,Hiszpania,Czechy,Słowacja.Ceny usług zaczynamy od 59zł w zależności od powiatu i rodzaju pojazdu oraz czy pojazd został kupiony w kraju ,czy zagranicą.
Zarejestrowany pojazd możemy ubezpieczyć w zaprzyjanionej agencji ubezpieczeń w firmach takich jak: Warta, HDI,PZU,Hestia,Generali, TUW,TUZ, MTU, AXA Ubezpieczenia, Link4, Allianz, Aviva, Proama, You Can Drive i innych
http://WWW.REJESTRACJAZZAGRANICY.PL
Biuro znajduje się w Głogówku przy ul.Mickiewicza 20
(obok ronda I pietro nad slepem RTV)
czynne w godz. 8-17.
Poza godzinami pracy prosimy o kontakt tel. 500 666 313 Krzysztof Halickihttp://www.rejestracjazzagranicy.pl
Kontakt
Krzysztof
Głogówek/ Prudnik, woj. opolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .