Dzisiaj jest: 28.7.2017, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Ogłoszenie:

Serwis skuterów Śląsk

dodano: 2016.09.09 ważne do: 2017.09.09 wyświetleń: 502
Szczegóły ogłoszenia
Serwis Moto Silesia- Z nami naprawisz szybko i skutecznie każde dwa kółka.
Pasjonujemmy się naprawami głównymi i bieżącymi motocykli, motorowerów, skuterów jak również serwisowaniem pojazdów ATV oraz naprawą elementów nadwozia w tym malowanie, spawanie plastiku, piaskowanie, hydrografika. Cenimy fachowość, rzetelność oraz dokładność dlatego główny nacisk kładziemy właśnie na te cechy które nas wyróżniają.

Jeśli szukasz prawdziwych pasjonatów którym nie będziesz miał obaw oddać swój motocykl to dobrze trafiłeś!
W serwisie stawiamy na rzetelność i sumienność wykonywanych czynności serwisowych aby budować i umacniać markę a co za tym idzie świadczyć usługi na wysokim poziomie aby nasz klient był zadowolony i wiedział że powierza swój jednoślad w dobre ręce jak wiadomo najważniejsze jest bezpieczeństwo na drodze i bezawaryjność naszego motocykla, motoroweru bądź skutera a tym samym czuć się bezpiecznie dosiadając swojego pojazdu.
Korzystamy z części oryginalnych lub zamienników dobrej klasy współpracujemy z wieloma brandami z dziedziny motoryzacji.
W miarę rozwoju serwisu poszerzamy swoją ofertę serwisową oraz bierzemy udział w szkoleniach z dziedziny mechaniki motocyklowej, wyposażamy w miarę potrzeb nasz serwis w odpowiednie narzędzia niezbędne do wykonywania czynności serwisowych z biegiem czasu.

Zapraszamy! konkurencyjne ceny!


http://moto-silesia.pl/
 
Kontakt
Moto- Silesia
ul. Powstańców 15, 41-100 Siemianowice Śląskie, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .