Dzisiaj jest: 28.7.2017, imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Ogłoszenie:

FHU Kosta Skup - Sprzedaż - Zamiana – Autolawety

dodano: 2016.09.12 ważne do: 2017.09.12 wyświetleń: 694
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma FHU Kosta prowadzi swoją działalność od wielu lat. Świadczy usługi związane z wypożyczaniem autolawet, skupem samochodów osobowych, także za gotówkę! Dodatkowo dla naszych Klientów oferujemy sprzedaż samochodów osobowych oraz najazdów samochodowych do autolawet. Nasza pomoc drogowa jest czynna 24h/dobę 7 dni w tygodniu. W skutek tego jak będziesz potrzebował auto pomocy drogowej to zawsze będziemy dostępni. Gwarantujemy fachową pomoc i doradztwo dla każdego klienta. Nasze doświadczenie daje klientom pewność, że nasza praca zostanie wykonana sprawnie i profesjonalnie. Konkurencyjne ceny naszych usług pozwolą korzystać wielokrotnie z naszej oferty przewozu pojazdów. Przewozimy samochody na terenie Poznania i Wielkopolski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą aut na stronie internetowej autolawety-poznan.pl. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 502 12 11 11 (Lawety, skup aut), 731 15 15 15 i 731 25 25 25 (Autohandel). Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.


http://autolawety-poznan.pl/
Kontakt
FHU Kosta Skup
ul. Kurlandzka 2, 61-285 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .