Stalowe systemy kominowe

0,30 PLN do negocjacji

Zdjęcia:

Województwo: dolnośląskie
Firma: Sklep Sarmata.pl
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 53-238
Ulica: ul. Ostrowskiego 30
Telefon: 717575830
Strona WWW: sarmata.pl/wklady-kominowe
   
dodano: 2018.07.10
ważne do: 2019.07.10

Szczegóły ogłoszenia:

Zatrważająco zły stan atmosfery w naszym kraju, wszechogarniający smog, zanieczyszczenia przekraczające nawet polskie wyjątkowo niskie normy, zmusiły do podjęcia przeciwdziałań zarówno władze centralne, jak i samorządy. Nowelizacja przepisów, dotacje a także rosnąca świadomość ekologiczna społeczeństwa sprawiają, że coraz szybciej unowocześniamy sposób, w jaki zapewniamy ciepło dla naszych domów. 

Najważniejszą sprawą jest wymiana starych kotłów i urządzeń grzewczych na nowocześniejsze, o znacznie mniejszej emisji zanieczyszczeń. Przy tym dużą wagę ma właściwy dobór instalacji kominowej, zapewniający wydajne spalanie i odprowadzanie spalin. 

Właśnie takich nowoczesnych instalacji kominowych dotyczy najnowsza oferta sklepu internetowego Sarmata.pl. Sklep jest wyłącznym dystrybutorem internetowym wyrobów spółki Wadex, czołowego wytwórcy instalacji kominowych z blach stalowych w Polsce. Taka ścisła współpraca zapewnia klientom dwie najistotniejsze rzeczy. 

Po pierwsze, w sklepie dostępny jest pełny wachlarz produktów niezbędnych do budowy instalacji kominowej a zamówienia realizuje się pod kątem konkretnego projektu dostarczanego przez klienta. Po drugie, to nie mniej istotna kwestia czyli ceny. Te z powodzeniem możemy uznać za najbardziej konkurencyjne na rynku. Wyeliminowanie wielu pośredników daje wymierne oszczędności.

Pełna oferta na stronie sklepu http://sarmata.pl/wklady-kominowe . Zapraszamy!