Dzisiaj jest: 4.12.2020, imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Ogłoszenie:

Nowoczesna agencja nieruchomości - Gestor Home

dodano: 2020.11.18 ważne do: 2021.11.18 wyświetleń: 78
Szczegóły ogłoszenia:
Jako profesjonalna agencja nieruchomości Gestor Home oferujemy Państwu działania wspierające proces wynajmu, najmu, kupna oraz sprzedaży lokali. Do wyliczonych sektorów podchodzimy w sposób kompleksowy: sprawujemy pieczę nad wynajętą nieruchomością, dokładamy wszelkich starań w poszukiwaniu odpowiedniego lokalu, zajmujemy się kwestiami finansowymi i ubezpieczeniami, potencjalnych najemców sprawdzamy w bazie dłużników. Z należytym profesjonalizmem traktujemy kwestie prawne, których znajomość daje nam rozległe pole działania. Pomożemy przejść Państwu przez ewentualne procesy transakcji. Skorzystanie z naszej oferty to oszczędność czasu i stresu. Czekamy na Państwa wiadomość!
 
Kontakt
Nowoczesna agencja nieruchomości - Gestor Home
ul. Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .