Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Ocieplanie Izolacje Natryskowe Piana Pur Poddaszy,Fundamentów,Tarasów

dodano: 2017.04.24 ważne do: 2018.04.24 wyświetleń: 297
Szczegóły ogłoszenia:
Wykonujemy nowoczesne technologie, izolacyjno ociepleniowe w budownictwie. Stosowane przez Nas technologie termo i hydroizolacje do każdego rodzaju obiektu za pomocą piany poliuretanowej dają pewność, że budynek będzie szczelny, dzięki czemu będzie można zaoszczędzić do 40% pieniędzy wydawanych na rachunki za energię.
Pianka PUR jest najskuteczniejszą metodą ocieplania budynków. 10 cm pianki PUR zapewnia identyczną izolację cieplną co 16 cm styropianu i 18 cm wełny mineralnej . Pianka PUR posiada najlepsze parametry izolacyjności cieplnej ze wszystkich materiałów stosowanych w budownictwie. Natryskiwana piana doskonale wypełnia wszystkie trudno dostępne przestrzenie, eliminuje mostki termiczne, które są główną przyczyną strat cieplnych. Termoizolacja i hydroizolacja różnego rodzaju obiektów przy zastosowaniu metody natrysku pianki poliuretanowej powstała z myślą o zwiększeniu korzyści ekonomicznych oraz ochronie środowiska.
Zalety.
Piana jest nie palna nie szkodliwa dla ludzi i srodowiska
Pianka pur nie ma laczen co oznacza brak mostkow termicznych .
Pianą pur mozna pokrywc nie rowne powierzchnie
Nie traci swoich parametrów izolacyjnych z upływającym czasem.
Likwiduje mostki powietrzne i gwarantuje najlepszą szczelność (aplikowana jest w postaci płynnej, rozszerzając się dociera nawet do trudno dostępnych miejsc).
Zapobiega rozwojowi pleśni i gwarantuje idealną izolację akustyczną.
Nie wydziela żadnych pyłów, zapachów i jest przyjazna dla środowiska.
Izolacja wykorzystywana jest do izolacji fundamentow ,poddaszy ,scian ,podlóg,tarasów,balkonów ,dachów.
 http://www.murexpert.pl
tel. 518 428 720
Kontakt
Murexpert
woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.murexpert.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .