Dzisiaj jest: 17.10.2018, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Ogłoszenie:

AG Instalacje - Usługi hydrauliczne Warszawa

dodano: 2016.08.08 ważne do: 2018.04.21 wyświetleń: 197
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz osoby wykonującej usługi hydrauliczne, który będzie oferował je w mieście Warszawa? Pragniesz, żeby wszystko zostało usunięte i wykonane solidnie, dokładnie i w przystępnej cenie? Jeżeli tak, to trafiłeś perfekcyjnie, ponieważ nasza firma urzeczywistnia wszystkie powyższe wymagania.
Nasza firma istnieje od 1979 roku, co powoduje, że uzyskaliśmy bardzo duże doświadczenie w usługach hydraulicznych i jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie praktycznie każdą rzecz związaną z tym problemem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która dokładnie i bardzo prędko naprawi każdą awarię, a oprócz tego posłuży dobrą poradą i pomocą.
Usługi, które oferujemy, ujmują montaż i konserwację współczesnych systemów instalacji wodno-kanalizacyjnych, wymiany urządzeń sanitarnych oraz wymiany sprzętów takich jak wanny, kabiny prysznicowe, umywalki, zlewozmywaki i toalety. Staramy się, by przeprowadzane przez nas czynności były szybkie i gwarantujemy najlepszą jakość naszych instalacji. Warto wspomnieć, że powyższe instalacje realizujemy we wszystkich technikach: plastik, miedź lub stal.
Możemy zaoferować także atrakcyjne ceny, zatem zachęcamy do współpracy!
Kontakt
AG Instalacje Sanitarne C.O i Gazowe
ul. Gdańska 12, Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: aginstalacje.waw.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .