Dzisiaj jest: 25.8.2019, imieniny: Belii, Ludwika, Luizy
Ogłoszenie:

BLACK Paweł Czarnecki Piaseczno- Meble na zamówienie tworzone z pasją

dodano: 2019.05.14 ważne do: 2020.05.13 wyświetleń: 178
Szczegóły ogłoszenia:
W wielu mniejszych siedliskach oraz niedużych kwaterach, kuchnia staje się jadalnią bądź jest z nią dosadnie połączona. Istnieje parę sposobów na wyczerpanie miejsca i stworzenie większej przestrzeni, na jakiej ma prawo stanąć stół oraz krzesła, innymi słowy po prostu, zezwoli nam na stworzenie jadalni. Zabudowanie mebli i sprzętów kuchennych pozwoli na stworzenie wolnej powierzchni, http://blackmeble.pl pozwolą na zmniejszenie przestrzeni na jakiej wcześniej stały szafki oraz zwolnienie miejsca na dodatkowe ozdoby czy stół. Jeśli nie mamy wyśmienitego pomieszczenia tuż blisko kuchni, które moglibyśmy przeznaczyć na jadalnię, meble pod zabudowę zezwolą nam utworzyć miejsce w kuchni, w którym możemy ustawić adekwatnie dostosowany do mebli oraz wystroju stół, przy którym cała rodzina będzie jadać na co dzień posiłki oraz upajać się wspólnie spędzanym w pewnych sytuacjach, w ładnym otoczeniu fenomenalnych mebli, akcesoriów oraz odcieni, jakie będą nasycać nasze oczy każdego dnia, w czasie każdego posiłku w gronie rodzinnym.

Black – Paweł Czarnecki
05-500 Piaseczno
ul. Staszica 6
tel. 503 502 578
email: kontakt@blackmeble.pl
http://blackmeble.pl
Kontakt
Black – Paweł Czarnecki
Piaseczno, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://blackmeble.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .