Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Dietetyk Częstochowa

dodano: 2017.02.13 ważne do: 2018.02.13 wyświetleń: 432
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu ZDROVA w Częstochowie profesjonalne usługi dietetyczne, zespół specjalistów, pomiary składu ciała, szkolenia żywieniowe i inne.
Zmiana życia może mieć swój początek właśnie u nas!
Zacznij jeść zdrowo i wyglądać kwitnąco z naszą pomocą. Zapraszamy do rozwiązania szybkiego testu online na naszej stronie, który może być dobrym początkiem do zmian na lepsze.
Nawyki żywieniowe, dotychczasowy styl życia, to kwestia mechanicznego, często złego działania przez lata, przy odrobinie chęci można je zmienić i zastąpić tymi odpowiednimi, a razem z tym odzyskać sprawność fizyczną, dobre samopoczucie i pewność siebie. Nasi trenerzy dobierają odpowiednie zajęcia ruchowe, a refleksoterapia i masaż, które również oferujemy- skutecznie wspomogą proces spadku masy ciała.
Tu i teraz! Zacznijmy razem nie odkładając niczego na później, zdrowie, uroda i sprawność są w każdym z nas, trzeba to tylko wydobyć.
Zmiana sposobu odżywiania nie oznacza końca przyjemności z jedzenia, wręcz przeciwnie!
Michał Sroka, dietetyk, zapraszam i zachęcam do kontaktu.
Kontakt
ZDROVA - Doradztwo Dietetyczne
ul. Ul. Kilińskiego 9 lok. 8, 42-200 Częstochowa, cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://zdrova.com.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .