Dzisiaj jest: 19.2.2019, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Ogłoszenie:

Fotograf ślubny Pszczyna

dodano: 2017.07.26 ważne do: 2018.07.26 wyświetleń: 218
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli poszukujecie fotografa na ślub, który uwieczni piękne wydarzenie w sposób wyjątkowy i oryginalny- zapraszam!
Fotograf ślubny z Pszczyny, polecam fotografie z mojej "ręki", jako najpiękniejsze wspomnienia z najważniejszego wydarzenia w życiu. Moim celem jest jak najbardziej prawdziwie utrwalić emocje i uczucia, które są tak ważne i wyjątkowe w dniu ślubu. Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie fotograficznym.

Po podjęciu decyzji i zdecydowaniu się na moje usługi, o nic już nie trzeba się martwić, zajmę się wszystkim. Fotografia to moja pasja, zajmuję się nią w sposób profesjonalny od lat, dlatego wiem jak dalej wszystko ma przebiegać. W mojej pracy z nowożeńcami nie ma rozkazów jak się ustawić, kiedy tulić, paść w ramiona. Młoda para ma luz i cieszy się wyjątkowością tego dnia, reszta istotnych kwestii w zakresie dobrych ujęć na zdjęciach, należy do mnie.

Zapraszam do współpracy, jestem otwarty na zapytania.
Kontakt
Szymon Przybyłka foto
Pszczyna, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .