Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Kurs fotografii Łódź

dodano: 2017.08.01 ważne do: 2018.08.01 wyświetleń: 235
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszam na warsztaty fotograficzne w Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

Motywem przewodnim naszych warsztatów jest zawsze fotografia przyrodnicza, skupiamy się na nauce robienia zdjęć zbliżeniowych i makro. Drugim z zagadnień na którym skupiamy się wiedząc jak bardzo ciekawi ono przyszłych profesjonalnych fotografów, jest fotografia krajobrazu i architektury. Warsztaty, które oferujemy uczą praktycznych umiejętności fotografowania architektury, na przykładach odległych, zapomnianych często miejsc.
Zapraszamy na kursy 1 i 3-dniowe przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych. Zawsze pracujemy kreatywnie i w terenie uczymy różnorodnych technik fotograficznych, tworzenia ciekawej kompozycji i tła, doświetlania, wykorzystania światła zastanego i twórczego stosowania głębi ostrości.

Nie zwlekaj ! Baw się fotografią w sposób profesjonalny już dziś!
Kontakt
Kreatywne foto warsztaty - Szymon Wójcik
ul. Ul. Wyszyńskiego 25, 94-048 Łódź, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .