Dzisiaj jest: 21.6.2018, imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Ogłoszenie:

Najlepsze restauracje w Warszawie- daily.pl

dodano: 2017.09.10 ważne do: 2018.09.10 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:
Masz swój szczególny sklep lub knajpkę w Warszawie? Jednakże nie jest Ci tam po drodze? Dostawa z niego to nasza specjalność! Wejdź na naszą stronę http://www.daily.pl  a Twoje zachcianki będą zrealizowane nawet w przeciągu pół godziny! Nasz dostawca dostarczy Ci je na czas, a Ty nie musisz się ruszać w tym czasie z domu, czy pracy. Nasz pomysł zrodził się z pasji i chęci… uniknięcia stania w korkach w celu zakupu jednej rzeczy z wybranego sklepu. Dzięki nam możecie Państwo sprawdzać wykonanie swojego zlecenia oraz skomunikować się z kurierem, a jako wisienka na torcie – możecie zapłacić przy odbiorze kartą. Jesteś w biurze i nie chcesz składać zamówienia przez służbowy komputer? Masz możliwość wykorzystania każdego urządzenia mobilnego.  Komfort, nowatorstwo i oszczędność czasu. Kropką nad i jest uśmiechnięta obsługa. Tak w skrócie jesteśmy w stanie opisać Dailyvery. Niech korki nie zaprzątają Ci głowy! Zamów, a resztę pozostaw nam. Pracujemy dla Ciebie! Nasz rowerzysta lub motocyklista przejmie kontrolę resztą. Zachęcamy do udanych zakupów!
Kontakt
Daily
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: https://daily.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .