Dzisiaj jest: 18.6.2018, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Ogłoszenie:

Kuchnia z dowozem w Warszawie

dodano: 2017.09.13 ważne do: 2018.09.13 wyświetleń: 94
Szczegóły ogłoszenia:
Jedzenie z transportem Warszawa jest aktualnie jedną z najchętniej szukanych usług. Wychodząc naprzeciwko życzeniom naszych Klientów oraz Konsumentów, zdecydowali urozmaicić naszą ofertę o taką możliwość, dedykując ją wszystkim zapracowanym obywatelom Stolicy. Głód przypomniał o sobie w przeciągu pracy? Nie ma problemu! Zamów online albo zadzwoń – dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres. Nasza restauracja charakteryzuje się bogatym menu, obfitującym w dania, realizujące oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających Nabywców. Naszym priorytetem jest przypilnowanie o to, by każdy posiłek był: pyszny, optymalnie wyporcjowany, bogaty w naturalne, nieprzetworzone składniki oraz przygotowany w sanitarnych warunkach a jedzenie wysyłamy na terenie całej Warszawy.
Kontakt
La- strada
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: http://la-strada.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .