Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Franczyza pizza

dodano: 2017.04.07 ważne do: 2018.04.07 wyświetleń: 390
Szczegóły ogłoszenia:
Fun Pizza najlepsza pizza w mieście zaprasza do współpracy. Myśląc o własnym biznesie zawsze zastanawiamy się co zrobić aby osiągnąć sukces? Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki. To jedna z najlepszych dróg do wysokich zarobków. I co najważniejsze ryzyko niepowodzenia we własnej działalności gospodarczej jest we franczyzie dużo mniejsze. Zapraszamy do współpracy pod szyldem znanej i cenionej  marki – Fun Pizza to najlepsza pizza w mieście. Miasta takie jak Katowice już dowiedziały się, gdzie znajduje się najlepsza pizza w mieście, a kolejne miasta przekonają się o tym już niedługo. Razem sprawimy że marka będzie rozpoznawalna i ceniona w całym kraju.
Kontakt
Fun Pizza
ul. Jutrzenki 1, 40-759 Katowice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .