Dzisiaj jest: 16.1.2019, imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Ogłoszenie:

Ginekolog Warszawa

dodano: 2017.04.20 ważne do: 2018.04.20 wyświetleń: 249
Szczegóły ogłoszenia:
TOMMED gabinet lekarski zapraszamy na badania do lekarza ginekologa w naszej placówce. Oferujemy profesjonalne usługi medyczne, we współpracy ze specjalistami z doświadczeniem w placówkach medycznych, szpitalach i przychodniach.

Dobry ginekolog to taki, przy którym pacjentki czują się spokojnie i bezpiecznie. Samo leczenie i trafne diagnozy są kluczowe, natomiast czas poświęcony pacjentce w jej problemie oraz miła atmosfera, jest tym na czym w naszej pracy skupiamy się równie mocno. Zapraszamy na badania i wizyty kontrolne, pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który daje bardzo dokładny obraz i pozwala jeszcze skuteczniej leczyć.

Zapraszamy w TOMMED każda pacjentka może liczyć na kompleksowe podejście do procesu diagnozowania i leczenia, porady specjalistów najwyższej klasy, wysoką jakość opieki potwierdzaną przez naszych pacjentów oraz nowocześnie zaaranżowane wnętrza i doskonałą obsługę recepcyjną.
Kontakt
Gabinet Lekarski TOMMED
ul. Ul. Powstańców Śląskich 45 lok. 4, Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .