Dzisiaj jest: 6.8.2020, imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego
Ogłoszenie:

Hotel Nadmorski - pięknie położony obiekt w sercu otwartego miasta

dodano: 2020.01.05 ważne do: 2021.01.04 wyświetleń: 272
Szczegóły ogłoszenia:
Pięknie położony Hotel Nadmorski zaprasza gości w sezonie letnim jak i poza sezonem. Obiekt zlokalizowany jest w urokliwej okolicy, tuż obok kortów tenisowych, malowniczej polany, lasów i przede wszystkim Bulwaru Nadmorskiego im. Feliksa Nowowiejskiego, będącego jedną z wizytówek Gdyni. Otoczenie przez naturę nie jest jednak jedynym atutem Hotelu Nadmorskiego. Wystarczy bowiem kilka chwil, by z pokojowego łóżka przenieść się do centrum tętniącego życiem - szczególnie w okresie wakacyjnym - miasta, a dodatkowy walor stanowi sąsiedztwo Sopotu i Gdańska. Trójmiasto oferuje bowiem bogaty dostęp do wszelakich form spędzania czasu i wydarzeń odbywających się na forum publicznym, a ponadto jest przyjazne biznesowi, mogącemu liczyć na przestrzeń do spotkań.
Wizyta w Hotelu Nadmorskim będzie zatem idealnym rozwiązaniem zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. W ofercie znajdują się pokoje jedno-, dwu- oraz trzyosobowe a także apartamenty, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających gości. Liczne udogodnienia natomiast pozwolą każdemu czerpać radość z pobytu w tym właśnie miejscu. Smaczna kuchnia bez wątpienia trafi w podniebienia turystów, z kolei centrum konferencyjne pozwoli na organizację nawet dużych eventów.
Nowoczesny obiekt w nowoczesnym i otwartym mieście gwarantuje wysoki komfort pobytu, a najlepszym świadectwem poziomu świadczonych usług są pozytywne opinie gości, wśród których Hotel Nadmorski cieszy się stale rosnącym uznaniem.
 
Kontakt
Hotel Nadmorski
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: https://nadmorski.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .