Dzisiaj jest: 22.4.2024, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Ogłoszenie:

PONITAS Paweł Ponitka

dodano: 2024.04.02 ważne do: 2025.04.02 wyświetleń: 4
Szczegóły ogłoszenia:
Firma „Ponitas wykładziny” zajmuje się montażem wykładzin obiektowych. Dysponujemy profesjonalna ekipa montażową o dużym doświadczeniu. Wykonujemy kompleksowe usługi podłogowe, od właściwego przygotowania podłoża do montowania listew przypodłogowych każdego typu. Działamy na terenie całego kraju.
Wszystkie usługi podłogowe świadczymy szybko i sprawnie. Używamy materiałów własnych lub tych powierzonych przez klienta. Dzięki dużemu doświadczeniu naszej firmy ułożone przez nas podłogi z pewnością będą Ci służyć przez długie lata. Naszym klientom udzielimy fachowej porady w wyborze idealnie dobranej podłogi. W ofercie posiadamy szeroki wybór wzorów i dekorów które wpasują się w każdą aranżacje wnętrza o charakterze mieszkalnym, biurowym, hotelowym, przemysłowym czy też handlowym.
Kontakt
PONITAS Paweł Ponitka
ul. Hetmańska 4, 63-500 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .