Dzisiaj jest: 25.5.2019, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Ogłoszenie:

Pisanie skryptów - TradingView

dodano: 2017.11.07 ważne do: 2018.11.07 wyświetleń: 236
Szczegóły ogłoszenia:
Tradingview szybko staje się jednym z najbardziej popularnych narzędzi do analizy wykresów i tworzenia automatycznych strategii. Dzięki łatwym w obsłudze narzędziom analizy technicznej, dostępem do ogromnej sieci społecznościowej, TradingView jest jednym z najlepszych miejsc do promowanie automatycznych rozwiązań tradingowych.
Na platformie TradingView można analizować instrumenty tradingowe z kilkudziesięciu giełd, między innymi Kurs Bitcoina z różnych giełd kryptowalut.
Na platformie dostępne są także spółki z GPW, co umożliwia stworzenie skryptów generujących sygnały transakcyjne dla polskich spółek.  
Oferuję napisanie dedykowanych skryptów w języku Pine Script. Ceny są uzależnione od stopnia zaawansowania i czasu potrzebnego do napisania, testów i implementacji skryptu.
Każde zlecenie analizuję indywidualnie. Przed przystąpieniem do pisania kodu przygotowywuję szczegółową wycenę.  

Strona www: https://pl.tradingview.com/
Email: pinescriptmaster@gmail.com
Kontakt
tradingview
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: pl.tradingview.com
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .