Dzisiaj jest: 16.1.2019, imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Ogłoszenie:

Akcesoria LED Ocrana

dodano: 2017.12.18 ważne do: 2018.12.18 wyświetleń: 298
Szczegóły ogłoszenia:
Ocrana.pl to sklep internetowy z oświetleniem LED. W ofercie znajdują się takie produkty jak:  taśmy LED, sterowniki, ściemniacze, zasilacze, profile, złączki, konektory, i wiele innych.   Sklep posiada także w swojej ofercie zestawy oświetlenia LED, gotowe do natychmiastowego podłączenia. Osprzęt oferowany przez Ocrana.pl jest nie tylko nowoczesny i energooszczędny, ale także łatwy w montażu.  Pracownicy sklepu zapewniają klientom profesjonalne doradztwo. Zestawy oświetlenia LED są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Są wykonywane na wymiar.  Ofertę sklepu Ocrana.pl wyróżnia krótki termin realizacji zamówienia. Towar wysyłany jest w 24 godziny od dokonania zakupu.
Kontakt
Profile LED Ocrana
ul. Rolna 16, 64-320 Buk, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://ocrana.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .