Dzisiaj jest: 16.1.2019, imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Ogłoszenie:

PHU Abart systemy sprzedaży dla sklepów Warszawa

dodano: 2017.12.28 ważne do: 2018.12.28 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Produkujemy i wdrażamy systemy sprzedaży detalicznej, systemy do gastronomii oraz przygotowujemy systemy pos jak i również systemy do administrowania gospodarką magazynową w sklepach, hurtowniach, magazynach, punktach handlowych oraz gastronomii. W swojej propozycji posiadamy również system kasowy do sprzedaży detalicznej oraz obsługi klientów. Nasze systemy są otwarte na propozycje użytkowników, dostosowujemy rozwiązania POS do sklepu.
Posiadacze sklepów detalicznych powszechnie wybierają wyjście do natychmiastowej sprzedaży które jest montowane na sprzęcie komputerowym rodzaju terminale dotykowe. Funkcja obsługi dotykowej nie jest wymagane w sferze RETAIL, systemy transakcji potrafimy obsługiwać ze podstawowej albo specjalnej programowalnej klawiatury. Do systemów szybkiej sprzedaży możemy finalnie zakupić system do obsługi magazynu jaki będzie monitorował stany magazynowe.
Kontakt
PHU Abart
ul. Al. Prymasa 1000-lecia 46, 01-242 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .