Dzisiaj jest: 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii
Ogłoszenie:

FHU DREWMET

dodano: 2018.03.11 ważne do: 2019.03.11 wyświetleń: 66
Szczegóły ogłoszenia:
Parkietyfryzbud.pl to działalność oferująca swoje usługi w branży parkieciarskiej a także stolarskiej. Na rynku funkcjonują od 1996 roku co sprawia, że posiadają należyte doświadczenie. Oferta spółki skierowana jest do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji społecznych. Wytwórca ma w ofercie: cyklinowanie posadzek drewnianych, produkcję schodów drewnianych, rozmieszczanie i lakierowanie parkietów. Zajmują się także produkcją parkietów, desek podłogowych i sprzedażą chemii do drewna. Spółka oferuje swoje usługi na terenie całego Śląska. W czasie realizowania usługi wykorzystywana jest najnowsza technika. Dodatkowo oferują konsulting przy kupnie parkietów, desek oraz innych materiałów. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i realizowane są ze wyjątkową precyzją.
Kontakt
FHU DREWMET
ul. Ul.Nasypowa 8, 40-551 Katowice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .