Dzisiaj jest: 22.3.2019, imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
Ogłoszenie:

Wypożyczalnia mebli eventowych

dodano: 2018.03.13 ważne do: 2019.03.13 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Z wielką radością chcemy zaproponować usługi naszej firmy Ewanta, obejmujące między innymi wypożyczanie mebli eventowych EWENTA.

Mamy obszerną ofertę w tym między innymi  najróżniejsze: pufy, pikowane bary, recepcje, nowoczesne meble tapicerowane z ekoskóry, wygodne hokery ze stolikami koktajlowymi, a także przeróżne krzesła, w tym na przykład: krzesła Ghoust. Osoby zatrudnione w naszym zespole cechują się wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu potrafimy skomponować naszą ofertę tak by spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania i gusta. Zapewniamy, że nasze usługi są fenomenalnej jakości. 

Nie zwlekaj zacznij współpracę z nami już dziś! Pełne informacje znajdują się na naszej stronie www. Gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z nią, serdecznie zapraszamy!Kontakt:
Wypożyczalnia mebli eventowych
tel: 666 222 989
url: http://ewenta.pl/
e-mail: biuro@ewenta.pl
Kontakt
Ewenta
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://ewenta.pl/
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .