Dzisiaj jest: 17.6.2019, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Ogłoszenie:

Materiały lakiernicze - Lakmarket

dodano: 2018.05.30 ważne do: 2019.05.30 wyświetleń: 202
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy Państwu szeroki wachlarz produktów dla branży lakierniczej. W asortymencie naszej hurtowni znajdują się artykuły od najlepszych dostawców. Polecamy Państwu produkty takich marek jak Cromax, 3M, Indasa, Farecla, Milesi, Upol, Sonax, Ranal, Motip, i nie tylko. Jesteśmy ich bezpośrednim importerem, dlatego dostępne są w naszej ofercie w konkurencyjnych cenach.Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm, na przykład warsztatów samochodowych, sklepów, mieszalni lakierów. Polecamy Państwu między innymi:lakiery samochodowe i do drewna,podkłady,rozcieńczalniki,narzędzia szlifierskie,utwardzacze,systemy polerskie,kleje,kabiny lakiernicze.Pełną ofertę naszej hurtowni znajdą Państwo na stronie internetowej https://lakmarket.pl/
Kontakt
Materiały lakiernicze - Lakmarket
ul. Bursztynowa 8, 62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: https://lakmarket.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .