Dzisiaj jest: 17.6.2019, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Ogłoszenie:

Osprzęt i maszyny budowlanych - rf.com.pl

dodano: 2018.06.14 ważne do: 2019.06.14 wyświetleń: 126
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy dystrybutorem osprzętu i maszyn budowlanych. Ponadto w naszej ofercie znajdują się:    maszyny i urządzenia drogowe oraz budowlane,  profesjonalne elektronarzędzia i narzędzia ręczne,  urządzenia oraz materiały spawalnicze,  agregaty prądotwórcze oraz hydrauliczne,  meble warsztatowe,  środki ochrony indywidualnej.      Polecamy Państwu również oryginalne części do maszyn i urządzeń budowlanych, a także profesjonalne usługi serwisowe – gwarancyjne i pogwarancyjne. Naprawy wykonujemy w naszym warsztacie lub u klienta.    Nasza kadra pracownicza to zespół doświadczonych specjalistów, którzy służą fachowym wsparciem technicznym. Pracownicy RF dysponują warsztatem wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt serwisowy.
Kontakt
Osprzęt i maszyny budowlanych - rf.com.pl
ul. Dąbrowskiego 303, 60-406 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://rf.com.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .