Dzisiaj jest: 18.3.2019, imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Ogłoszenie:

Praktyczne rozwiązania blacharsko-lakiernicze - naprawiamkaroserie.pl

dodano: 2018.06.26 ważne do: 2019.06.26 wyświetleń: 172
Szczegóły ogłoszenia:
Samodzielne lakierowanie auta? A może polerowanie karoserii we własnym zakresie? Dla chcącego nic trudnego, zwłaszcza jeśli można wesprzeć się przy tym profesjonalnym serwisem z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych. Naprawiamkaroserie.pl to miejsce, które tworzymy z pasją, po to by inspirować oraz mobilizować innych do samodzielnego działania. Bo czy może być coś lepszego niż uczucie, że sami przyczyniliśmy się do tego, że nasze auto prezentuje się tak, jakby dopiero co wyjechało z salonu?!

Jesteśmy właścicielem marki Norton, światowego lidera w produkcji materiałów ściernych. Nasz serwis to miejsce dla ludzi czynu. Krok po kroku pokażemy wam jak powinno przebiegać:
maskowanie,
polerowanie,
szlifowanie,
NPS, zaawansowane lakierowanie, które można przeprowadzać w każdej pozycji.

Najlepsze materiały i przemyślany sposób działania, na tym bazujemy!
Kontakt
naprawiamkaroserie.pl
ul. Norton 1, 62-600 Koło, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .