Dzisiaj jest: 19.2.2019, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Ogłoszenie:

Stalowe elementy - Postal Steel Group Sp. z o.o.

dodano: 2018.06.26 ważne do: 2019.06.26 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Postal Steel Group. Jesteśmy producentem stalowych elementów kutych, akcesoriów do bram, ogrodzeń oraz balustrad. W naszej ofercie znajdą Państwo również materiały eksploatacyjne, m. in. druty spawalnicze Star Wire i Platinum, tarcze do cięcia i szlifowania stali marki StarFlex.

Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości elektronarzędzi od wiodących producentów, m.in. Bosch i DeWalt. Oferujemy systemy automatyki bram CAME, FAAC, Beninca i BFT. Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym i wykorzystujemy najwyższej jakości surowce. Dostarczamy zamówienie bezpośrednio do klienta. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://postal.pl
Kontakt
Postal Steel Group Sp. z o.o.
ul. Sowia 6, 62-080 Tarnowo Podgórne, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://postal.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .