Dzisiaj jest: 25.8.2019, imieniny: Belii, Ludwika, Luizy
Ogłoszenie:

Oprogramowanie antywirusowe dla biznesu - Marken

dodano: 2019.02.11 ważne do: 2020.02.11 wyświetleń: 217
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy renomowanym dostawcą rozwiązań z branży IT, z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. Wdrażane przez nas oprogramowania antywirusowe to systemy funkcjonujące w firmach na całym świecie. Naszym klientom proponujemy nowoczesne, zgodne z koniecznymi wymaganiami rynku rozwiązania, których skuteczność została niejednokrotnie potwierdzona certyfikatami światowych laboratoriów.

Naszym klientom biznesowym oraz indywidualnym proponujemy oprogramowania całkowicie dostosowane do zasobów, jakimi dysponują. Współpracując z zagranicznymi partnerami oferujemy profesjonalne produkty wiodących marek, takich jak Bitdefender, czy ESET. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług czyni nasze rozwiązania niezawodnymi.
Kontakt
Marken
ul. Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .