Dzisiaj jest: 11.7.2020, imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi
Ogłoszenie:

Kształtki ceramiczne

dodano: 2019.12.03 ważne do: 2020.12.02 wyświetleń: 200
Szczegóły ogłoszenia:
Polerowanie wibracyjne Warszawa to metoda wykorzystywana podczas wykańczania tworzyw takich jak ceramika, drewno, szkło, a także kamienie naturalne i sztuczne. Rozwiązanie to znajduje swoje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu i przede wszystkim w procesie produkcji, jednak bez obaw można z niego skorzystać podczas regeneracji elementów. Zasadą działania jest swobodne przemieszczanie się wody, specjalistycznej chemii oraz kształtek plastikowych. W ten sposób wytwarzane jest tarcie, które jest odpowiedzialne za usunięcie niedoskonałości i wygładzenie powierzchni. Do największych korzyści płynących z wyboru tej opcji jest bez wątpienia ograniczenie kosztów samej obróbki, zminimalizowanie poświęcanego czasu i przy tym zachowanie oczekiwanej efektywności procesu, a także wysokiej jakości efektów.
 
Kontakt
L.M. Zalewski
ul. Nowy Tuchom 2A, 80-209 Chwaszczyno, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .