Dzisiaj jest: 25.5.2019, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Ogłoszenie:

fototapety 3d

dodano: 2019.03.12 ważne do: 2020.03.11 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:

Fototapety oraz obrazy - nowatorskie rozwiązania do dzisiejszych wnętrz
W aktualnych czasach w dyscyplinie dekorowania wnętrz przeważają dwa trendy. Jeden nakazuje utrzymywanie mieszkalnych wnętrz w stylu rustykalnym, swego rodzaju przysłowiowy powrót do tradycji, do korzeni. Drugi trend z kolei stawia przede wszystkim na nowoczesność. W tym drugim wypadku zwłaszcza entuzjastycznie użytkuje się kilka bardzo kultowych rozwiązań. Pierwszym z nich są fototapety, które można umieścić na całej powierzchni ściany lub tylko na jej części. Wszystko zależy bezsprzecznie od samej tapety jak oraz od wnętrza, w którym ma być zastosowana. Drugą propozycją mogą być naklejki ścienne. To rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku wnętrz minimalistycznych, które jednak mają zaskakiwać przybywających do nich gości. Tutaj warto także pamiętać o tym, że w takiej sytuacji najprawidłowiej jest wybrać naklejki czarno-białe. Ostatecznie nowoczesnym dodatkiem, który pasuje tak rzeczywiście do każdego wnętrza oraz nie wymaga praktycznie jakichkolwiek prac remontowych są obrazy, inaczej najzwyczajniej w świecie obrazy wykonywane z artystycznych zdjęć.

Dekoran.pl
Brzeziny, ul. Nidziańska 1/12
26-026 Morawica
tel. 607 802 292
adres: http://www.dekoran.pl
email: kontakt@dekoran.pl
Kontakt
Dekoran.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Strona WWW: http://www.dekoran.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .