Dzisiaj jest: 3.7.2020, imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy
Ogłoszenie:

Dafi-filtr polipropylenowy do wody kranowej

dodano: 2020.06.20 ważne do: 2021.06.20 wyświetleń: 65
Szczegóły ogłoszenia:
Czysta oraz zdrowa woda to jeden spośród najważniejszych komponentów diety dojrzałego człowieka. Organizm człowieczy do poprawnego działania wymaga wody. To ona tworzy część wagi naszego ciała i to ona jest odpowiedzialna za wiele funkcji witalnych. Mówi się, że dojrzała osoba w ciągu dnia powinna wypić przynajmniej 2,5 litra naturalnej wody. Skąd natomiast brać doskonałej jakości wodę skoro woda butelkowana jest coraz droższa, a woda z kranu pozostawia wiele do życzenia? Z pomocą przychodzą nam nowoczesne rozwiązania firmy Dafi takie jak filtr polipropylenowy. Filtr ów filtruje wodę w sposób mechaniczny usuwając z wody między innymi piasek, niewielkie zawiesiny bądź rdzę.
Kontakt
Filtr Polipropylenowy Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .