Dzisiaj jest: 19.2.2019, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Ogłoszenie:

Myszy komputerowe firmy E-Blue (Nowy)

dodano: 2017.10.23 ważne do: 2018.10.23 wyświetleń: 170
Szczegóły ogłoszenia:
Nie jesteś zadowolony z poziomu kontroli nad komputerem, który umożliwiały ci dotychczas kupowane myszy komputerowe? Koncepcje firmy E-Blue odmienią twoje spojrzenie na gryzonie sterujące kursorem. Aktualnie hitem promocyjnym są myszy E-Blue Mazer. Występują pod kilkoma postaciami z różnorodnymi parametrami technicznymi. Dostępne są również trzy inne kolekcje myszy komputerowych. Ich sensory nie są jedynie bezimiennymi jednostkami optycznymi, jak często w najtańszych produktach. E-Blue to już solidne myszy komputerowe, które niczego nie muszą się wstydzić. Łatwo je odróżnić od konkurencji, ponieważ projekty mają jednorazowe i nie widziane po dzień dzisiejszy u innych firm. Profesjonalnie dobrane części tworzą skuteczne produkty, nie ma mowy o sprzęcie, w którym sensor lub elektronika są dużo lepsze od pozostałych rozwiązań. Myszy E-Blue stanowią spore wyzwanie dla starych producentów, którzy osiedli na laurach już od jakiegoś czasu. Gamera.pl jest oficjalnym punktem, który ma prawo dystrybuować produkty azjatyckiego koncernu we wszystkich województwach.  
 
Kontakt
Gamera.pl
woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .