Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Naturalne kosmetyki Lush Botanicals

dodano: 2016.07.31 ważne do: 2018.04.15 wyświetleń: 238
Szczegóły ogłoszenia:
Toksyny otaczają nas, znajdujemy je w pożywieniu, a nawet w powietrzu, odpowiedzialne są za proces starzenia się Twojego organizmu.
Lush Botanicals to sklep internetowy produkujący sprawdzone i skuteczne kosmetyki detoksykacyjne. Oferowane naturalne kosmetyki wyeliminują toksyczne związki z Twego organizmu. Regularnie stosując kosmetyki z linii detoksykacyjnej dostarczysz swemu organizmowi mnóstwo witamin oraz mikroelementów. Znajdujące się w składzie antyutleniacze powstrzymają procesy starzenia się skóry.
W ofercie znajdziesz: serum antyoksydacyjne, nawilżające, anti-ageing, a także dedykowane dla panów kremy naturalne. Zawarte w nich składniki dotlenią i odżywią skórę. Po kilku tygodniach stosowania odzyska ona swoje dawne cechy: znowu stanie się napięta i elastyczna. Nabierze zdrowego kolorytu.
Produkty przygotowywane są wyłącznie na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych: płatków róż, olejków roślinnych, witamin B, C i wielu innych.

Lush Botanicals
Wąwozowa 18/127
02-796 Warszawa
tel. 693-120-800
e-mail: shop@lushbotanicals.com
http://lushbotanicals.com/kategoria/detoksykacja
Kontakt
Lush Botanicals
ul. Wąwozowa, Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .