Dzisiaj jest: 22.3.2019, imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
Ogłoszenie:

Materiały do szycia - PlushMinky

dodano: 2018.10.17 ważne do: 2019.10.17 wyświetleń: 117
Szczegóły ogłoszenia:
W sklepie online PlushMinky znajdują się materiały produkowane w trosce o najmłodszych. Materiały dostępne w naszym sklepie, tj. polar minky, velvet i bawełna, cechują się wysoką gramaturą i wytrzymałością. Naszą dumą jest polar Minky w kropki. W naszej ofercie znajdziesz również bogaty wybór tkanin bambusowych, jersey i dresówki z uroczymi kolorowymi nadrukami, które cechują się wysoką trwałością.

Miękkie, miłe i przytulne - tak właśnie określane są tkaniny marki PlushMinky. Nasze tekstylia posiadają znany certyfikat “Bezpieczny dla dziecka”, który jest gwarancją bezpiecznego korzystania z produktu. Marka PlushMinky to nie tylko sklep, ale również importer tekstyliów znany w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Kontakt
Materiały do szycia - Plush Minky
ul. Pogodna 29c/2, 15-365 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .