Dzisiaj jest: 17.7.2018, imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Ogłoszenie:

Biuro rachunkowe Białystok

dodano: 2016.10.16 ważne do: 2017.10.16 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz biura rachunkowego w Białymstoku, które zapewni Ci kompleksową obsługę na najwyższym poziomie i zagwarantuje pełną poprawność we wszystkich dokumentach księgowych? Jesteśmy przekonani, że sprostamy wszystkim Twoim oczekiwaniom. Pełna księgowość, rozliczenia roczne, obsługa kadr i płac oraz a księga przychodów i rozchodów to tylko wycinek naszej oferty, którą kierujemy do wszystkich podmiotów gospodarczych niezależnie od ich wielkości oraz statusu prawnego. Obsługujemy zarówno małe, rodzinne przedsiębiorstwa, jak również spółki. W księgowości nie ma dla nas wyzwań, którym byśmy nie sprostali. Zainteresowany? Odwiedź naszą stronę internetową, na której będziesz mógł zapoznać się z pełną ofertą. Biuro rachunkowe „MADEJ” – specjaliści, którym warto zaufać.
Kontakt
Włodzimierz Madej
ul. Modrzewiowa 16/1, 15-238 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .