Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Angielski Katowice

dodano: 2017.04.16 ważne do: 2018.04.16 wyświetleń: 266
Szczegóły ogłoszenia:
Elsinore School of English - zapraszamy na kursy z języka angielskiego metodą Callana. Uczymy angielskiego przez mówienie, w praktyce, dzięki czemu nauka przebiega znacznie szybciej i odbywa się prawie całkowicie na zajęciach! Studenci mówią po angielsku już od pierwszych lekcji, a wprowadzany materiał jest zawsze znakomicie utrwalony dzięki ciągłemu użyciu! Proponujemy dynamiczne, nowoczesne zajęcia o wyjątkowej efektywności!
Działamy od 1994 roku i jesteśmy jedyną autoryzowaną szkołą tej metody w regionie. Lekcje prowadzone są przez profesjonalnych lektorów z wieloletnim doświadczeniem.
Zajęcia prowadzimy zarówno w grupach jak i indywidualnie, na 12 poziomach zaawansowania, w różnych trybach, dniach i godzinach, indywidualnie i grupowo. Oferujemy dogodne warunki płatności, raty i zniżki. Naszym studentom zapewniamy dodatkowo bezpłatne przygotowanie do egzaminów Cambridge First Certificate oraz Certificate in Advanced English.
Przed podjęciem decyzji o zapisaniu się do nas, każdy ma możliwość sprawdzenia naszej szkoły w ciągu całego tygodnia zajęć, po którym może zrezygnować nie ponosząc żadnej opłaty!
Zapraszamy już dziś na lekcje próbne!
 
Kontakt
Elsinore School of English
ul. Ul. Gliwicka 57, 40-853 Katowice, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .