Dzisiaj jest: 24.2.2019, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Ogłoszenie:

Czyż — Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych

dodano: 2018.05.11 ważne do: 2019.05.11 wyświetleń: 141
Szczegóły ogłoszenia:
Czyż Częstochowa- oferta naszych szkoleń jest bardzo szeroka, powstała w oparciu o wnikliwą obserwację i analizę otaczającej nas rzeczywistości. Inwestycja w rozwój to podstawa od której powinien wyjść każdy, dlatego zachęcamy do rozwoju z nami.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy trafnie diagnozować potrzeby naszych Klientów. Lista szkoleń i kursów jest przez nas stale aktualizowana i poszerzana. Jako instytucja szkoleniowa staramy się, by jakość świadczonych przez nas usług była dostosowana do potrzeb Klientów.
Między innymi proponujemy dwa rodzaje szkoleń i kursów – otwarte (dostępne dla wszystkich zainteresowanych) oraz zamknięte (organizowane specjalnie na potrzeby danego przedsiębiorstwa). Szkolenia i kursy zamknięte są w jak największym stopniu dostosowane do rzeczywistych potrzeb firmy, a trenerzy bazować mogą na konkretnych przykładach, związanych ze specyfiką działalności określonej branży.

Zapraszamy do Czyż!
Kontakt
Czyż
ul. Ul. Rzepakowa 18, 42-280 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .