Dzisiaj jest: 26.4.2018, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

SALA DO DZIERŻAWY LUB NA SPRZEDAŻ - pow. uż. - 380 m2.

dodano: 2016.07.31 ważne do: 2017.09.03 wyświetleń: 477
Szczegóły ogłoszenia:
Podłoga - parkiet.
4 pomieszczenia (każde ok. 24 m2).
Duży wewnętrzny balkon na piętrze.
Scena estradowa.
2 toalety.
Możliwość przystosowania obiektu do centrum fitness, aerobiku, siłowni, kina, sali tanecznej, posiedzeń, zjazdów (sala posiada scenę).
 
OKOLICE:
Obiekt znajduje się na granicy Polski i Czech. Wieś Bliszczyce położona w województwie opolskim, powiecie głubczyckim, gminie Branice, w południowo-wschodniej części Gór Opawskich, nad rzeką Opawą. Wioska znajduje się w Obszarze Chronionego Krajobrazu Rejonu Mokre-Lewice.
Po drugiej stronie granicy (ok. 4 km) znajduje się położone w krajobrazie Gór Opawskich bardzo ładne czeskie miasto Krnov z licznymi atrakcjami turystycznymi – zamkiem, starówką, synagogą, kilkoma kościołami, pięknym widokiem z pobliskiego wzgórza (kalwaria) wraz z wieżą widokową i interesującym tarasem widokowym znajdującego się tam hotelu. W mieście jest także kręgielnia, lodowisko, basen. Spokojna i piękna okolica.
Zainteresowanych proszę o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Kontakt
Artur
Bliszczyce, woj. opolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .