Dzisiaj jest: 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury
Ogłoszenie:

Nowe mieszkania Rzeszów Strażacka

dodano: 2018.01.09 ważne do: 2018.03.10 wyświetleń: 59
Szczegóły ogłoszenia:
Deweloper Szklane Tarasy realizuje wiele inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie. Najnowsza z nich jest 12 mieszkań przy ulicy Podmiejskiej. Inne, zrealizowane już inwestycje firmy to Osiedle Strażacka. Szeregówki na Zelwerowicza, budynek Zig Zak House oraz ST Tower - wieżowiec w centru miasta. Szklane Tarasy w każdym mieszkaniu wydzielają przestrzenny taras, by mieszkańcy bloków mogli cieszyć się własną przestrzenią na świeżym powietrzu. Dodatkowo deweloper tworzy niskie w zabudowie bloki, które przypominają domy i są przyjemnym miejscem do życia. kameralne osiedla posiadają połączenie z infrastrukturą miejską, a także odpowiednią ilość miejsc parkingowych dla samochodów. Na parterach budynków oraz w ich najbliższej okolicy buduje także lokale pod wynajem. Dzięki temu na osiedlach znajdują się również sklepy i inne usługi, z których mogą korzystać mieszkańcy. Szklane Tarasy dba o różnorodny metraż mieszkań, które świetnie nadają się dla rodzin, ale też pojedynczych osób.
Kontakt
Szklane Tarasy
ul. Fabryczna 4, 35-001 Rzeszów, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .