Dzisiaj jest: 6.8.2020, imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego
Ogłoszenie:

Apartamenty do wynajęcia w trójmieście

dodano: 2020.01.06 ważne do: 2021.01.05 wyświetleń: 158
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy na naszą stronę wszystkich, którzy poszukują luksusowych noclegów w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Oferujemy Państwu wyjątkowe apartamenty położone niedaleko od plaży. Wszystkie dostępne obiekty zostały wykończone w najwyższym standardzie i zgodnie z aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Zadbaliśmy także o pełne wyposażenie. Nasze nowoczesne lokalne mają zróżnicowane powierzchnie, dzięki czemu coś dla siebie znajdą osoby podróżujące w pojedynkę oraz większe grupy osób. Mając na uwadze komfort i potrzebę prywatności zadbaliśmy, aby każdy apartament posiadał niezależną, nowocześnie urządzoną łazienkę. Zapewniamy także rabaty dla stałych klientów i możliwość rezerwowania noclegów online.
Kontakt
Sopockie Apartamenty
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .