Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Ceny apartamentów na Powiślu

dodano: 2017.03.08 ważne do: 2018.03.08 wyświetleń: 332
Szczegóły ogłoszenia:
Ekskluzywne, nowoczesne i szykowne apartamenty wyczekują na ciebie już w tej chwili w Rezydencji Orłowicza 12 położonej na warszawskim Powiślu. To unikalna oferta skierowana do nadzwyczaj wymagających klientów. Nieruchomości są już gotowe do odbioru!
Rezydencja Orłowicza 12 została zaplanowana w przystępnym punkcie w stolicy – zielone Powiśle zapewnia otoczenie przyrody, której częstokroć w miastach brakuje, jednakowoż równocześnie jest położone nieopodal centrum, toteż do najistotniejszych miejsc można dostać się ekspresowo i komfortowo. Obiekt jest innowacyjny, chroniony, ekologiczny, posiada luksusowo wykończone wnętrza, które przyciągają wzrok natychmiast. Dodatkowym atutem jest obecność prywatnego parkingu, dlatego mieszkańcy nie będą mieli problemów z parkowaniem swoich czterokołowców.
Kompletna oferta apartamentów na sprzedaż zaprezentowana jest na witrynie – można tu zaznajomić się także z ich rzutami i zdjęciami. Pracownicy dewelopera również są nieustająco gotowi do pomocy.
Rezydencja Orłowicza 12 – apartamenty na Powiślu ceny zadziwią cię pozytywnie, jako że trwa promocja – zapraszamy teraz!

Apartamenty na Powiślu w dobrej cenie
ul. Konwiktorska 4 lok. 116
00-217 Warszawa
tel:+48 22 55 99 474 
rezydencjaorlowicza.pl/
e-mail: info@rezydencjaorlowicza.pl 
Kontakt
Rezydencja Orłowicza
ul. Konwiktorska, Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .