Dzisiaj jest: 16.1.2019, imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Ogłoszenie:

Apartamenty w dobrej cenie w Warszawie

dodano: 2017.03.13 ważne do: 2018.03.13 wyświetleń: 337
Szczegóły ogłoszenia:
Unikatowe apartamenty, które czekają na pięknym Powiślu w Warszawie – Rezydencja Orłowicza 12 to współczesny obiekt dający optymalny komfort w sercu stolicy. Został zaprojektowany z naciskiem na klasę i prestiż. Inwestycja jest już przekazana do użytku – oczekują nowe lokale w specjalnych cenach!

Rezydencja Orłowicza 12 spełnia życzenia osób szukających miejsca gustownego i prestiżowego w Warszawie. Została zrealizowana według innowacyjnych technologii, ekologiczna, kontrolowana, w następstwie tego zapewnia mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Dodatkowym plusem Rezydencji jest jej osobisty parking, z tej przyczyny nie ma tu kłopotów z parkowaniem tak powszechnych w stolicy.

Pierwszorzędna pozycja Rezydencji sprawia, że jest ona kapitalnym zestawieniem prędkiego dostępu do centrum i rozbudowanej infrastruktury, ale także otoczenia relaksującej i uspokajającej zieleni. Będzie ona również doskonałym konceptem dla rodzin.

Rezydencja Orłowicza 12 Warszawa apartamenty – zapraszamy do zapoznania się z bieżącą ofertą zademonstrowaną na witrynie WWW inwestycji.

Kontakt:
Apartamenty w dobrej cenie w Warszawie
ul. Konwiktorska 4 lok. 116
00-217 Warszawa
tel:+48 22 55 99 474 
http://www.rezydencjaorlowicza.pl
e-mail: info@rezydencjaorlowicza.pl
Kontakt
Rezydencja Orłowicza
ul. Konwiktorska 4/116, 00-217 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .