Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Ogłoszenie:

Warszawa serwis komputerowy

dodano: 2018.02.22 ważne do: 2019.02.22 wyświetleń: 157
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz profesjonalnego jak i niezłego serwisu komputerowego, który bez problemów naprawi Twój sprzęt? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś!  Nasza firma Step-Tech własnie się tym specjalizuje!

Działamy 24 godziny na dobę na terenie Warszawy, tam też mieści się siedziba naszej firmy. Skutecznie i natychmiastowo działamy na zgłoszone awarie, dojeżdżamy do klienta. Specjalizujemy się między innymi w: odzyskiwaniu danych, wdrażaniu systemów informatycznych, a także serwisem oraz wsparciem komputerów stacjonarnych i laptopów. Co więcej oferowane przez nas ceny są korzystne. 

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej witryny www. Odnajdą tam Państwo dokładniejsze i bardziej szczegółowe informacje, gorąco zapraszamy!Kontakt:
Warszawa serwis komputerowy
ul. Bogusławskiego 12
01-923 Warszawa
tel: 504617837
ulr:  http://www.serwiswarszawa.pl/serwis-komputerowy-warszawa.html
mail:  p.stepien83@gmail.com
Kontakt
Step-Tech
ul. Ul. Bogusławskiego 12, 01-923 Warszawa Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .