Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Ogłoszenie:

RRC Car Wash Quick Detailer

dodano: 2018.11.30 ważne do: 2019.04.29 wyświetleń: 136
Szczegóły ogłoszenia:
Na rynku występują różnorodne akcesoria do pielęgnacji wozu. Zakwalifikować do nich można: aplikatory, pędzle i szczotki, wiadra oraz separatory oraz gąbki oraz rękawice. Aplikatory są niesłychanie pomocne przy pracach wykończeniowych w samochodzie, stanowią one znaczące ułatwienie przy woskowaniu samochodu. Wiele z nich pozostało utworzonych umyślnie z myślą o woskowaniu, mają one ulubiony kształt, to właśnie dzięki jakiemu wosk nie zbiera się w rancie aplikatora. Co powoduje, że czynność ta staje się mnóstwo łatwiejsza i przyjemniejsza. Pędzle i szczotki powodują, że utrzymanie wnętrza pojazdu w nienagannym stanie nie już takie zawikłane do osiągnięcia. Są także właściwe szczotki przeznaczone do pielęgnacji skór - polecamy więcej na dnadetailing.pl. Ze względu na miękkie włosie wolno ich używać bez obawy uszkodzenia przestrzeni. Zwolennicy własnoręcznego mycia samochodów nie mogliby obejść się bez wiadra. Wolno wykorzystać powszechne wiadro, które większa część z nas pewnie ma w domu. Wolno też zaopatrzyć się w specjalne wiadro przeznaczone do mycia samochodów z kieszonką na akcesoria oraz kosmetyki do mycia.

Firma "ART-AD"
DnaDetailingShop
ul. Promykowa 3a
35-304 Rzeszów
Kontakt telefoniczny: 608-145-375
Kontakt mailowy: sklep@dnadetailing.pl
https://dnadetailing.pl
Kontakt
Firma "ART-AD"
Rzeszów, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .