Dzisiaj jest: 18.6.2018, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Ogłoszenie:

M. Glass Project - Hurtownia butelek (Nowy)

dodano: 2016.07.30 ważne do: 2017.12.01 wyświetleń: 473
Szczegóły ogłoszenia:
Firma nasza specjalizuje się w sprzedawaniu jednorazowych szklanych opakowań dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej itd. Jako hurtownia butelek i opakowań zapewniamy swoim odbiorcom wysoką jakość produktów, konkurencyjne ceny, szybką dostawę oraz dogodne warunki współpracy.

W ofercie firmy dostępne są pojemniki farmaceutyczne takie jak: butelki do kropli i syropów, butelki do tabletek i kapsułek, fiolki do iniekcji, butelki szklane do soków PP, słoiki do produktów spożywczych, butelki PET z tworzywa sztucznego, atomizery, opakowania kosmetyczne.

Opakowania i butelki szklane proponujemy w różnych wariantach – butelki z ciemnego szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego w kolorze brunatnym (amber), z bezbarwnego szkła boro-krzemianowego (borosilicate) oraz szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego (soda-lime-silica) w klasie hydrolityczności II lub III. Są one oferowane w wielu różnych rozmiarach, co sprawia, że można dopasować je indywidualnie do zawartości. Spełniają one wytyczne farmakopei europejskiej (EP), amerykańskiej (USP), z Anglii (BP), oraz inne normy dotyczące składu chemicznego, klasy hydrolityczności, wytrzymałości na ciśnienie wewnętrzne oraz innych parametrów.

Jako hurtownia\dystrybutor opakowań szklanych firma nasza obsługuje zamówienia w ilościach paletowych oraz całokontenerowych. Swoje oferty kieruje w szczególności do producentów leków, suplementów diety, kosmetyków, firm które zajmują się konfekcjonowaniem leków, a ponadto do aptek oraz hurtowni farmaceutycznych.

Zamówienia na opakowania szklane i z tworzyw z oferty M. Glass Project można składać poprzez telefon lub też e-mailowo, przedstawiając zapotrzebowanie. Na stronie internetowej można pobrać formularz zamówienia, a ponadto sprawdzić czas realizacji zamówienia.
Kontakt
M. Glass Project
ul. Tenisowa 5, Raszyn, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .