Dzisiaj jest: 19.6.2018, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Ogłoszenie:

Fotele biurowe AKRACING

dodano: 2017.07.14 ważne do: 2018.07.14 wyświetleń: 188
Szczegóły ogłoszenia:
Firma AKRACING instnieje na polskim rynku od 6 lat. Posiada w ofercie fotele komputerowe dla graczy, oraz fotele biurowe, z przeznaczeniem do gabinetów i stanowisk pracy. Zaletą foteli AKRACING jest wysoka jakość wykonania, świetne wykończenie, oraz niesamowity komfort w czasie użytkowania. Ergonomia fotela biurowego tej firmy, pozawala na: regulację pochyłu oparcia, aż do kąta 180 stopni, regulację podłokietników, a mechanizm bujania umożwila przechył siedziska do ulubionego położenia. Wszystkie pracujace mechanizmy, działają płynnie i precyzyjnie, przez co nie występują żadne nieporządane dźwięki, bądź ruchy. Dzięki idealnemu łożyskowaniu kół, fotel bardzo swobodnie porusza się po trudnych powierzchniach. Odpowiednie profilowanie fotela  zapewnia pewną stabilizację sylwetki ciała podczas siedzenia. Szeroki wybór w kolorystyce i modelach sprawi, że fotele komputerowe AKRACING znajdą zastosowanie w krażdym pomieszczeniu. Dając równośnie wysoki komfort użtkowania. 
Kontakt
AKRACING
woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .