Dzisiaj jest: 18.3.2019, imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Ogłoszenie:

Mandihouse.pl - meble designerskie

dodano: 2018.01.29 ważne do: 2019.01.29 wyświetleń: 123
Szczegóły ogłoszenia:
Tracisz czas w poszukiwaniu stylowych elementów wyposażenia do swojego lokum? MandiHouse.pl to sklep gdzie znajdziesz najlepszy komfort życia w w najwyższej jakości wydaniu. Zamówisz u nas produkty od oryginalnych holenderskich i skandynawskich producentów w wielu wariantach. Wyróżnia je nie jedynie harmonijne połączenie estetyki i nowoczesności, ale też wyjątkowo jakość produkcji i pragmatyczność, która jest podstawowa dla współczesnego aranżowania i wszystkiego co się z nim wiąże. Oprócz nowoczesnych mebli prezentujemy również szeroki wybór tekstyliów, designerskich lamp oraz dodatków i akcesoriów do twojego  mieszkania. Gorąco zapraszamy na naszą stronę internetową. 
Kontakt
Mandihouse.pl
ul. Jurajska 38, 32-087 Bibice, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .