Dzisiaj jest: 18.3.2019, imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Ogłoszenie:

Mandihouse.pl - meble designerskie

dodano: 2018.01.29 ważne do: 2019.01.29 wyświetleń: 113
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz oryginalnych rozwiązań do własnego wnętrza? Mandihouse czyli sklep proponujący tak ważną w naszych zabieganych czasach jakość życia w najlepszym wyglądzie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz akcesoria prosto od popularnych skandynawskich i holenderskich firm w licznych egzemplarzach. Charakteryzuje je nie tylko estetyczny, designerski wygląd, ale też najwyższa jakość produkcji i ergonomiczność, jaka jest tak ważna dla skandynawskiego designu oraz wszystkiego co z nim związane. Jako uzupełnienie stylowych mebli proponujemy także duży wybór tekstyliów, nowoczesnego oświetlenia oraz akcesoriów i dodatków do twojego lokum. Gorąco zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego. 
Kontakt
Mandihouse.pl
ul. Jurajska 38, 32-087 Bibice, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .