Dzisiaj jest: 22.3.2019, imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
Ogłoszenie:

Porady z kart tarota

dodano: 2017.10.30 ważne do: 2019.10.28 wyświetleń: 55
Szczegóły ogłoszenia:
Czym są wróżby o miłości ? Postaram się to Państwu przedstawić. W ogromnej liczbie przypadków nasze życie uczuciowe stawia nas przed skomplikowanym wyborem. Pomiędzy zakochanymi w sobie ludźmi dochodzi do przełamania, ukazują się uwagi, brak pewności, co do dalszej przyszłości. Wróżenie udzieli odpowiedzi na zapytania o czyste sumienie mężczyzny lub kobiety, z którą przebywacie o jej zdrady, szczerość… Odpowie na pytania, tyczące się przyszłości i sposobności rozwinięcia nowej znajomości… Pokaże, czy nowy partner jest właściwym dla Was człowiekiem i czy macie Państwo okazję tworzyć u jego boku przyszłe miesiące… Poinformuje o możliwościach zawarcia związku małżeńskiego i latoroślach… Singlom wskażą sposobności spotkania docelowego człowieka, ukażą jego osobowość. 
Kontakt
Otylia Wrzos
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: http://www.otylia.net
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .