Dzisiaj jest: 19.2.2019, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Ogłoszenie:

Stalowe systemy kominowe

dodano: 2018.07.10 ważne do: 2019.07.10 wyświetleń: 75
0,30 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Zatrważająco zły stan atmosfery w naszym kraju, wszechogarniający smog, zanieczyszczenia przekraczające nawet polskie wyjątkowo niskie normy, zmusiły do podjęcia przeciwdziałań zarówno władze centralne, jak i samorządy. Nowelizacja przepisów, dotacje a także rosnąca świadomość ekologiczna społeczeństwa sprawiają, że coraz szybciej unowocześniamy sposób, w jaki zapewniamy ciepło dla naszych domów. 

Najważniejszą sprawą jest wymiana starych kotłów i urządzeń grzewczych na nowocześniejsze, o znacznie mniejszej emisji zanieczyszczeń. Przy tym dużą wagę ma właściwy dobór instalacji kominowej, zapewniający wydajne spalanie i odprowadzanie spalin. 

Właśnie takich nowoczesnych instalacji kominowych dotyczy najnowsza oferta sklepu internetowego Sarmata.pl. Sklep jest wyłącznym dystrybutorem internetowym wyrobów spółki Wadex, czołowego wytwórcy instalacji kominowych z blach stalowych w Polsce. Taka ścisła współpraca zapewnia klientom dwie najistotniejsze rzeczy. 

Po pierwsze, w sklepie dostępny jest pełny wachlarz produktów niezbędnych do budowy instalacji kominowej a zamówienia realizuje się pod kątem konkretnego projektu dostarczanego przez klienta. Po drugie, to nie mniej istotna kwestia czyli ceny. Te z powodzeniem możemy uznać za najbardziej konkurencyjne na rynku. Wyeliminowanie wielu pośredników daje wymierne oszczędności.

Pełna oferta na stronie sklepu http://sarmata.pl/wklady-kominowe . Zapraszamy!
Kontakt
Sklep Sarmata.pl
ul. Ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .