Dzisiaj jest: 22.7.2019, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Ogłoszenie:

Depilacja.pl – pozbądź się włosków na długi czas

dodano: 2019.02.12 ważne do: 2020.02.12 wyświetleń: 128
Szczegóły ogłoszenia:
Poczuj się cudownie z delikatną skórą dzięki depilacji laserowej w gabinetach Depilacja.pl ! Jesteśmy ekspertami w sferze depilacji laserowej. Do naszych zabiegów stosujemy najnowocześniejszy sprzęt Light Sheer Duet marki Lumenis, jaka gwarantuje bezpieczeństwo Twojej skóry oraz zadowalający efekt. Już po paru zabiegach problematyczne owłosienie zniknie na dobre, a Ty możesz czuć się kobieco i elegancko. W naszych salonach na terenie całej Polski możesz poddać się zabiegowi depilacji laserowej twarzy, pach, okolic bikini, nóg, rąk oraz innych części ciała. Depilacja.pl gwarantuje wyjątkowe ceny i ciekawe rabaty. Na naszej stronie w zakładce „Salony” możesz sprawdzić, czy w Twoim mieście możesz skorzystać z zabiegu depilacji laserowej Depilacja.pl – zobacz już dzisiaj.
Kontakt
Depilacja.pl – Depilacja Laserowa
ul. Bukowińska 22/203, 02-703 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
D o d a j - d a r m o w e - o g ł o s z e n i e . . . . . . D o d a j - z a - d a r m o - s w o j ą - f i r m ę - d o - k a t a l o g u - f i r m . . . . . W i a d o m o ś c i . . . . . K u r s y - w a l u t . . . .